Історія чотирьох мучеників від Білла Віоли

Американський художник Білл Віола встановить версію своєї відеороботи про чотирьох мучеників над вівтарем каплиці  Святого Петра в замку Оукленд (Auckland Castle, графство Дарем, Англія). Чотири фільми зображують трьох чоловіків і жінку, які страждатимуть під впливом чотирьох земних стихій («Мученик Землі», «Мученик Повітря», «Мученик Вогню» і «Мученик Води»). Доповнений запис встановлений на постійній основі у соборі Святого Павла в Лондоні з травня минулого року.

 

Відеоробота Білла Віола

 

Шоу триватиме до 26 жовтня і буде першою роботою сучасного художника в замку Оукленд та знаменуватиме собою початок серії інсталяцій, які відображають роль релігії  на Британських островах від давньої історії до теперішнього часу. В планах Віоли – створення постійної національної виставки в одинадцяти нових галереях.

 

Кріс Фергюсон, куратор та директор виставок замку Оукленд, ще не вирішив, чи всі відео Віоли братимуть участь у постійній виставці у Дурхамі. «Але ми однозначно будемо раді співпрацювати з Біллом Віолою знову», – сказав він, додаючи, що тему мучеництва буде досліджено у розширеному форматі шоу.

 

Джерело: theartnewspaper.com