ІЗОЛЯЦІЯ покаже "5 робіт у контексті"

У суботу, 5 листопада, о 18.00 відкриється виставка "5 робіт у контексті" фонду ІЗОЛЯЦІЯ. У рамках відкриття Лариса Венедиктова виконає хореографічний перформанс "Хід конем" Ізи Тарасевич. 

Наступного дня, о 12.00 запрошуємо вас на недільний бранч із кураторами та митцями – учасниками виставки, після якого відбудеться кураторська екскурсія та бесіда про сучасне site-specific мистецтво у Білорусі, Грузії, Молдові, Польщі та Україні. 

Одразу після цього, о 15.00 Кароль Радзішевський презентує Інститут квір-архівів (Queer Archives Institute) та розповість про створення перформативних квір-архівів у Східній Європі.

 Куратори: Валєнтіна Кісєльова (Білорусь), Даніель Музичук (Польща), Ніні Палавандішвілі (Грузія), Лєна Прєнц (Білорусь/Німеччина), Анна Птак (Польща), Владімір Ус (Молдова).

Митці: Grupa Budapeszt – Іґор Кренц, Міхал Лібера, Даніель Музичук (Польща), Майя Бекан (Нідерланди), Кароль Радзішевський (Польща), Аліція Роґальска (Польща), Іза Тарасевич (Польща)

Кураторка проекту: Анна Птак (Польща)

Виставка "5 робіт у контексті. Варшава, Київ, Тбілісі, Кишинів, Мінськ" є кульмінацією міжнародного проекту "BLUE BOX. Загальні місця та сучасні мистецькі практики", реалізованого п’ятьма арт-інституціями з Польщі, України, Грузії, Молдови та Білорусі. На виставці представлено site-specific роботи провідних сучасних митців Польщі та Нідерландів, створені у Варшаві, Києві, Тбілісі, Кишиніві та Мінську у співпраці з місцевими кураторами. Переносячи художні роботи з контексту, в якому вони були створені, у київський простір IZONE, митці досліджують проблеми актуальності та значення site-specific практик сьогодні.