ІЗОЛЯЦІЯ відкриває виставку за мотивами архітектурної резиденції в Маріуполі

«AU pop-up» – виставка в рамках міжнародної програми резиденцій «Architecture Ukraine», яка триває в Маріуполі та Києві з 6 липня до 28 серпня. Вона стартує 28 серпня о 19:00 у приміщенні фонду ІЗОЛЯЦІЯ (м. Київ; вул. Набережно-Лугова, 8).

 

 

«AU pop-up» складається з інсталяцій, документальних відео, малюнків, прототипів, моделей і відео-проекцій резидентів «Architecture Ukraine». Серед учасників проекту: Анна Балаш (Угорщина), Світлана Демченко (США), Франциско Лобо (Португалія), Ромеа Муринов (Польща), Робін Коен (Німеччина), Даніель Росалес (Німеччина), Фулко Трефферс (Нідерланди), Джастін Тайлер Тейт (США / Канада), Лючія Маффей (Італія), колектив METASITU (Ліва Дударєва (Латвія) і Едуардо Кассіна (Іспанія), колектив wot tak (Ганна Бажанова (Киргистан), Марта Дьяченко (Україна), Митя Чуриков (Україна), Ерік Запєл (США). Куратори – Крістс Ерстсонс (Латвія), Рік Роуботам (Великобританія). Після відкриття в Києві експозицію відправлять до Маріуполя, аби отримати відгуки про проект від місцевих спільнот. 

 

28 серпня у рамках виставки також відбудуться лекції двох міжнародних лідерів думок у галузі архітектури – Ліамом Янгом із Великобританії (17:00) та Євою Франч із США (18:00).

 

Відвідати «AU pop-up» можна до 27 вересня. Виставка працює із вівторка до суботи з 12:00 до 20:00.