IZONE запрошує на artist talk американської мисткині Мейди Уізерс

19 грудня о 19.00 фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує artist talk мисткині Мейди Уізерс (Maida Withers) зі США. Викладачка, перформерка та хореографиня Мейда Уізерс приїзжає до Києва на запрошення креативної агенції Black ORange Dance Production та Contemporary dance festival "Zelyonka Fest"щоб розпочати дослідницьку роботу над інтердісциплінарним перформансом із цикла "Revitalising the Past - Creating the Future". 

Розуміючи культуру та мистецтво як могутній інструмент вирішення конфліктів всередині суспільства, автори проекту пропонують переосмислити художні та архітектурні об'єкти радянського минулого України, зробивши їх частиною перформативних робіт артистів візуального мистецтва та хореографів сучасного танцю. 

Мейда є художньою керівницею та засновницею компанії Мейда Уізерс та Денс Констракшен Кампані. Вона створила більше 100 танцювальних перформансів. Роботи компанії були показані у багатьох країнах світу.

 

Мейда Уізерс

Фото: Portraiture — shaunschroth.com


Танцювальні відеофільми, створені Мейдою Уізерс були показані в Німеччині на фестивалі IMZ, у серії "Жінка у фільмі" у Кеннеді Центр (США), на фестивалі DC International Film Festival та на інших фестивалях.

Мейда є лідеркою у галузі танцю та технологій, соціальних та політичних коментарів через сучасні перформативні вистави та танець для камери. Її найновіший фільм "Танці Аврори" - "Пожежа на небі", був показаний на каналі Research Channel і включає в себе інтеграцію науки, мистецтва та технології в перформансі.

Мова зустрічі — англійська з перекладом на українську / російську.

Artist talk пройде у креативній спільноті IZONE за адресою вулиця Набережно-Лугова, 8, четвертий поверх, Студія 2.

Вхід вільний.