Karas Gallery покаже полотна львівського митця Юрія Коваля

26 квітня о 19.00 в одній з перших українських галерей сучасного мистецтва Karas Gallery відкриється персональна виставка львівського художника-сюрреаліста Юрія Коваля «Проявлення».

 

Публіці буде представлено 10 нових масштабних робіт автора, створених у 2018 році.

 

Організатор заходу – Karas Gallery, партнер – Sky Art Foundation.

 

Усі зображення надано організаторами

 

«Продовжуючи тему території в останній серії зображень, я окреслюю внутрішній простір людини: її страхи, переживання, роздуми про життя, насамперед свого. Такі роздуми торкають нас доволі часто, але є життєві етапи, коли ми не відганяємо і не заміняємо такі думки, а робимо «паузу» і переосмислюємо, підсумовуємо «правильність» нашого шляху, напрямку, в якому ми рухаємося, до чого прагнемо... Проект немає чітко окресленої ідеї, він аморфний (сюжетно абстрактний). Полотна – це випадкові сцени тих чи інших життєвих моментів, які відбувались у минулому, але мов спалахи залишились у пам’яті окремими незавершеними фрагментами», – розповідає про концепцію проекту Юрій Коваль.

 

Виставка триватиме до 15 травня, вхід – вільний.

 

 

«Коваль – дуже перспективний автор, один з найяскравіших українських художників молодої генерації, роботи якого знаходяться на перетині сюрреалізму та гіперреалізму. Мені особливо приємно, що він є представником львівської школи живопису, моєї alma mater, яка випускає художників з сильною технікою, наповненою напругою та змістом», – зазначив Євген Карась, власник Karas Gallery.