Кеті Армстронг. «Чорнильні думки» про Фріду Кало

Кеті Армстронг – мисткиня з Нью-Йорку, яка створює анімовані короткометражні стрічки за допомогою чорнил. «Арт зустрічає Технології» («Art Meets Technology») – найновіший проект Армстронг, яким вона хоче довести, що високе мистецтво та хай-тек не заперечують, а доповнюють одне одного. В рамках ініціативи художниця презентувала відеоролик «Я думала про Фріду Кало» («I thought of Frida Kahlo»).

 

 

Кеті почала експериментувати з анімацією під час першого року навчання в школі мистецтв. Тоді вона освоювала класичне малювання і використовувала для своїх робіт усе, що було під рукою. Все змінилося за кілька років, коли один із викладачів подарував Армстронг велику банку чорнил.

 

 

На створення «чорнильного» відеоарту художницю надихають мрії, спогади, старі фотографії, фільми, телевізійна реклама та ілюстрації в медіа. Окремий вплив на звукоряд у роботах Кеті Армстронг справила популярна музика, зокрема – пісні Бритні Спірс.

 

 

 

«Моя робота полягає в накопиченні досвіду та відчуттів. Вона транслює те, що слова, зображення та звуки можуть передати не поодинці, а лише разом…Технології дозволяють моїй творчості руйнувати географічні бар’єри та охоплювати тих людей, які б ніколи не побачили цього в галереях», – пояснює Кеті Армстронг.

 

Джерело: ignant.de