Художниця Таня Войтович створила декорації до п’єси «Екстремали»

6 жовтня в Київському Малому драматичному театрі (вул. Гончара, 33) відбудеться прем'єра вистави «Екстремали» за п'єсою австрійця Фолькера Шмідта. Режисер вистави — Сергій Корнієнко, сценографка — Таня Войтович.

 

Тут і далі — Таня Войтович під час роботи над сценографією вистави «Екстремали»

Усі зображення надано організаторами


Робота над створенням театральних декорацій зайняла у художниці близько півроку. «Зізнаюся: я отримувала неймовірне задоволення не тільки створюючи декорації і реквізит для цієї прекрасної постановки, а й працюючи з талановитою і сильної команди акторів і режисера», — зазначає Таня Войтович.

 


Основним матеріалом для більшості декорацій і реквізиту, створених сценографкою, послужив шовк. Художниця зізнається, що саме цей матеріал дозволяє їй відчувати переломлення квітів, створювати нову фізіологію і філософію відчуттів, доповнювати передану на сцені ідею, надаючи їй часом нового значення.

 


Робота над декораціями — новий етап у творчій кар'єрі художниці. Багато авторів бажають отримати подібну можливість, повторити досвід, який колись отримали такі генії як Сальвадор Далі. 

 

* * *

Таня Войтович вчилася в Київській школі дизайну і архітектури, має диплом школи мистецтв Koronin при Академії образотворчого мистецтва в Парижі. Роботи художниці брали участь в більш, ніж 20 виставках, включаючи індивідуальні експозиції. Одна зі свіжих персональних виставок — весняна експозиція «My Vortex».