Художник із Донецька покаже повсякденне життя богів

21 грудня Олексій Кондаков презентує серію «Повсякденне життя богів» у Port Сreative Hub (м. Київ; вул. Набережно-Хрещатицька, 10А). У ній урбаністичний ландшафт перетворюється на фон буденного життя богів, ангелів та інших персонажів класичних картин.

 

Тут і далі – ілюстрації «Повсякденного життя богів» зі сторінки Олексія Кондакова у Facebook

 

У «Повсякденному житті богів» Кондаков використовує фотокамеру і монтаж, в результаті винаходячи нову візуальну мову. За рахунок введення міфологічних героїв роботи підкреслюють контрастні ситуації у місті. Сюжети  класичних творів розкриваються на тлі київських станцій метро, біля кіосків і кабаків:  німфи пропонують молодому Вакху вино в районі Осокорків, а ангели грають на скрипках на станції «Іподром». «“Повсякденне життя богів” – це іронічність і поетизація наших столичних буднів», – розповідає про проект сам автор.

 

 

Олексій Кондаков народився в Донецьку, живе і працює в Києві. Закінчив Київський національний університет технології і дизайну (2011). Працює у сфері дизайну, як художник експериментує з різними медіа: графіка, дизайн, живопис, скульптура. Учасник багатьох виставок і конкурсів в Україні і за кордоном.

 

«Повсякденне життя богів» триватиме до 30 грудня з понеділка до п’ятниці з 11:00 до 19:00.