Художник змусив рухатися відомі твори Ай Вейвея та Яйої Кусами

Художні твори легендарних Ай Вейвея та Яйої Кусами були втілені в життя завдяки цьому короткометражному анімаційному фільму, який робить неможливе можливим. У рамках свого проекту дисертації в Коледжі мистецтв і дизайну Саванни, художник Ziye Liu створив фільм, використавши цифрову графіку для реінтерпретації творів культових митців. У цій чотирихвилинній візуальній подорожі глядачі відчувають інсталяції Вейвея і Кусами, як ніколи раніше.

 

Ай Вейвей. Інсталяція "Виноград"

 

Використовуючи візуальні ефекти, — такі як текстурування, освітлення, рендеринг та цифровий композитинг, — Liu перетворює статичну скульптуру в динамічні об'єкти та анімовані твори мистецтва.

 

Фрагмент відео Ziye Liu

 

"Сучасне мистецтво, таке як концептуальне мистецтво, кінетична скульптура та інсталяції, має схожість з візуальними характеристиками створених комп'ютером образів", — зауважує Liu. "Стиль великої частки творів сучасного мистецтва дуже схожий на стиль техніки візуальних ефектів. Різниця в тому, що велика частина робіт статична і обмежена в русі, а візуальні ефекти надають нескінченні можливості та виводять ці твори на новий рівень".

 

Джерело: designboom

 

Яйої Кусама. Інсталяція "Сад Нарциса"

Тут і далі — фрагменти відео Ziye Liu


Themes & Variations from Ziye Liu on Vimeo.