Художники-індіанці розвісять кульки на кордоні між США та Мексикою

Наступного тижня на кордоні між Сполученими штатами Америки та Мексикою з’явиться інсталяція «Відштовхуючий паркан». Вона складатиметься з 28 повітряних куль, які розмістять члени творчої групи Postcommodity – Кейд Твіст, Рейвен Чакон і Крістобаль Мартінез.

 

Частина інсталяції

 

Робота над проектом розпочалася з моменту, коли дружина Твіста придбала кульки для відлякування птахів від дерев біля їхнього будинку, а художник зауважив, що їхній колір дуже нагадує традиційну символіку індіанців. Варто підкреслити, що всі три учасники угрупування мають індіанське коріння.

 

 

«Відштовхуючим парканом» митці хочуть передати одразу декілька ідей. Перш за все, вони прагнуть надати звичайним речами на зразок повітряних куль більш глибокий зміст. Крім того, Твіст, Чакон і Мартінез показують, що кордони повинні бути не частиною політичної системи, а визначатися лише за національною ознакою.

 

Учасники Postcommodity

 

«Ми хочемо переглянути проблему міграції», – стверджують художники. – «Хочемо пов’язати її з довгою історією міграції в цьому місці. Ми рухалися туди і сюди постійно, скільки себе пам’ятаємо».

 

Джерело: latimes.com