Художники-переселенці завітають до Щербенко Арт Центру

Щербенко Арт Центр разом із Міжнародною організацією з міграції (МОМ) розпочинають груповий виставковий проект «MOVED ON!». Митці, які взяли в ньому участь, мають той чи інший досвід міграції.

 

 

Учасники виставки: Mмрослав Вайда, Тетяна Гершуні-Галаган, Сергій Кайдак, Аліна Копиця, Беата Корн, Аліна Максименко, Лев Маркосян, Оксана Пиж, Oлеся Секереш, Руслан Тремба, Валерія Трубіна. Куратор: Марина Щербенко. «Художники, які взяли участь у проекті, мають той чи інший міграційний досвід і у своїй творчості відштовхуються від життєвих ситуацій своїх близьких, друзів, але перш за все – власних історій», – повідомляє про проект Щербенко Арт Центр.

 

Мирослав Вайда. «Струни пам’яті». Робота з виставки номінантів Премії PinchukArtCentre. Фото: pinchukartcentre.org

 

Представництво МОМ в Україні у своїй роботі прагне сприяти усвідомленню можливостей і проблем міграції в українському контексті. Воно допомагає уряду покращувати систему управління міграційними процесами, надає підтримку вимушеним переселенцям, протидіє торгівлі людьми й замається реабілітацією постраждалих від сучасного рабства, підтримує використання міграційного потенціалу для розвитку, а також інтеграцію мігрантів, популяризацію культурного розмаїття та протидію ксенофобії та нетерпимості.

 

Також в рамках «MOVED ON!» 23 грудня о 19:00 відбудеться лекція доктора філософських наук Ірини Малишко. Відвідати виставку можна з 22 грудня до 16 січня за адресою: м. Київ; вул. Михайлівська, 22В.

 

Джерело: сторінка події в Facebook