«Хунта унд Вата»

З 1 до 6 квітня в Центрі сучасного мистецтва М17 (м. Київ; вул. Антоновича/Горького, 104) експонуватиметься виставка «Хунта Унд Вата» за участі Івана Семесюка (Україна) та Антона Чадського (Росія). Вернісаж проекту – 31 березня о 18:00.

 

 

«Хунта унд Вата» презентує твори, в яких зображено двох архетипних героїв сучасних міфіологічних вимірів України та Росії – «бандерика» Семесюка та «ватніка» Чадського.

 

«Ватник появился в 2011 году как собирательный образ нашего современника-представителя так называемого “русского мира”. Он воплощает в себе все черты типичного российского патриота: глупость, ханжество, лицемерие, нетерпимость, агрессию, раболепие перед властью», – розповідає російський митець. «Бандерик є своєрідною антитезою ватніку, як за формою, за змістом, так і за емоційним забарвленням. Він прагне простих речей – своя земля, своя хата, своя жінка, своя зброя…Чужого нам не треба, а свого не віддамо», – додає до його слів український художник.

 

Проект «Хунта унд Вата» реалізовано з ініціативи Українського культурного фронту. Його куратори – Антін Мухарський та Єлизавета Бєльська.