Київський художник переживе «33 самотності»

Художник Антон Карюк готує арт-проект «33 самотності». Він розпочнеться 3 грудня о 19:00 у творчому просторі Port на Подолі (вул. Набережно-Хрещатицька, 10а).

 

Антон Карюк. «1. Приреченість». Тут і далі – роботи з проекту

 

До виставки Карюка увійшли 33 роботи олією на полотні, кожна з яких ілюструє певниий відтінок стану самотності.

 

«3. Справжня свобода»

 

«Зміни, що відбуваються в сучасному пострадянському суспільстві, призвели до руйнування традиційних цінностей. Кризи багатьох сторін життя (соціальної, економічної) загострили питання про самостійний, індивідуально здійснюваний особистістю вибір життєвих пріоритетів. Трудність справжнього етапу суспільного розвитку полягає в тому, що стався “розрив” духовних цінностей попередніх і нинішнього поколінь. Самотність не можна повністю звести до почуття, оскільки там присутні і інші складники. Тобто самотність – це не просто становлення деяких причин, вона сама по собі виступає регулятором поведінки, причиною нових явищ», – розповідають організатори «33 самотності».

 

«10. Почуття»

 

Антон Карюк народився в Дніпропетровську, там само отримав освіту архітектора. Нині живее і працює в Києві. Тема самотності стала головною в творчому шляху ілюстратора і художника. Надалі основним питанням, яке цікавило Антона, стало ставлення до сучасного мистецтва в колі митців і глядачів, його недоступність через вакуум інформації протягом радянського режиму. Роботи художника зберігаються в приватних колекціях України.

 

«33. Залежність»