Кінотеатри України покажуть 3D-кінотур до Галереї Уффіці у Флоренції

21 грудня в кінотеатрах України покажуть унікальний 3D-кінотур до перлини Італії — Флоренції, в самому серці якої розташувався розкішний старовинний палац, головний музей Ренесансу — Галерея Уффіці.

Глядачі зможуть насолодитися найвидатнішою колекцією геніальних творінь в історії мистецтв міста, що стало альма-матір’ю для легендарних творців — Мікеланджело, Брунеллескі, Рафаеля, Леонардо да Вінчі та Сандро Боттічеллі.

 

Усі зображення надано організаторами

Фільм дозволить відвідати головну італійську скарбницю — Галерею Уффіці — величезним палацем з висячими садами, розкішним театром, будівлями 13-го століття та унікальною картинною галерею. Серед колекції шедеврів легендарних майстрів Відродження ви побачите полотна Сандро Боттічеллі «Народження Венери» і «Весна», гравюри, картини і автопортрети, всесвітньо відому Венеру Медичі, головну скульптуру з унікального зібрання галереї. Також, після реставрації, перед вами з’явиться знамените «Поклоніння волхвів» Леонардо да Вінчі.

 


В кіноподорож глядачів проведе покровитель наук і мистецтв епохи Відродження Лоренцо Медічі, а також головний спеціаліст з мистецтва того часу Артуро Галансіно (куратор Королівської академії в Лондоні та новий голова Палаццо Строцці у Флоренції). В середині галереї тур продовжить Антоніо Наталі, директор Уффіці.

«Флоренція і Галерея Уффіці в 3D» — це неймовірні зйомки з застосуванням передових технологій 3D та 4K, захоплюючі дух ракурси, багаторівневі панорами та новітні технології об'ємного зображення, які дозволять відчути абсолютний і унікальний ефект занурення в багатство Флоренції.

 

 

Покази відбудуться у кінотеатрах «Планета кіно» у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Сумах.

Фільм озвучений українською мовою.

Подія у Фейсбук 

Розклад показів та квитки