Кияни помандрують слідами Олександра Мурашка

Проект «Їздець» продовжує маршрути місцями слави видатних українських художників. Нова екскурсія відбудеться 31 жовтня о 12:00 і буде присвячена творчості Олександра Мурашка.

 

 

Провідником у прогулянці «Київські місця Олександра Мурашка» стане Дар’я Добріян – дослідниця творчості художника, аспірантка історичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка. Протягом екскурсії учасники зануряться в атмосферу мистецького Києва зламу ХІХ – ХХ століть, зайдуть до Національного художнього музею і побачать численні роботи та світлини художника, побувають на місці, де жив живописець, а також дізнаються про родину Мурашка та його стосунки з батьками і дружиною. Крім того, учасники побачать Київ, якого вже немає – від хмарочоса Гінзбурга, де була розташована приватна школа Олександра Мурашка, до таємничого будинку на розі Володимирської та Великої Житомирської.

 

Зареєструватися на захід можна тут.

 

Нагадаємо, «Їздець» вже провів столичних поціновувачів мистецтва місцями Казимира Малевича та Владислава Городецького, а також авангардним Києвом початку ХХ століття.