kmbs покаже кіно про Вагріча Бахчаняна

У рамках проекту "КІНО/КОНТЕКСТ" 22 листопада о 18.30 Києво-Могилянська бізнес-школа покаже фільм Андрія Загданського "Вагріч і чорний квадрат". Після перегляду документальної стрічки відбудеться її обговорення з продюсером Геннадієм Кофманом.

Вагріч Бахчанян художник слова, концептуаліст, сюрреаліст, авангардист. Народився в Харкові, помер у Нью-Йорку. Один з "трьох кумирів російської Америки" поряд з Йосипом Бродським і Сергієм Довлатовим. Вагріч Бахчанян залишив по собі тисячі малюнків, колажів, десятки нотатників, сотні обкладинок книжок і журналів, понад сто томів "телефонних ілюстрацій". Абсурдний, сюрреалістичний світ митця заповнює екранний простір фільму малюнки, анімація, перформанси, театр. У цьому світі криється його загадка. І загадка "Чорного квадрата".

Геннадій Кофман  продюсер, керівник кінокомпанії "МаГіКа-Фільм". Один із засновників та програмний директор міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Найвідоміші фільми: "Жива ватра" (реж. О.Костюк), "Вагрич і чорний квадрат" (реж. А. Загданський), "Дибук. Історія мандрівних душ" (реж. К. Копчинські).

 

КІНО/КОНТЕКСТ покази сучасних українських документальних фільмів та бесіди з їх продюсерами. Спільний проект Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та Києво-Могилянської бізнес-школи, спрямований на занурення в актуальні теми за допомогою кіно та дослідження природи створення стрічок, стратегій їх просування, прокату та умови виробництва в українських реаліях.


Вхід вільний. Реєстрація обов'язкова.

 

11 листопада 2016 року показ фільму "Вагріч і чорний квадрат" відбувся у Харкові, у рамках виставки "Вагріч Бахчанян —  художник слова".

 

Миколай Кошкін. Портрет Вагріча Бахчаняна, 1969 р.

Зображення: Фейсбук-сторінка фільму "Вагріч і чорний квадрат"