Колумбійський архітектор Джуліан Рестрепо прочитає лекцію в Києві

Освітня платформа CANactions запрошує на лекцію Джуліана Рестрепо «Життя після Києва», яка відбудеться у четвер, 26 липня, о 19:00 в креативному просторі IZONE, вулиця Набережно-Лугова, 8, Київ.

 

У 2011 році колумбійське бюро Taller стало переможцем відкритого міжнародного архітектурного Конкурсу «Благоустрій центральної частини міста Києва до Євро 2012», який змінив курс офісу назавжди. Люди, з якими зустрілися Пабло Фореро (Pablo Forero) та Джуліан Рестрепо (Julian Restrepo) у Києві, допомогли компанії розвиватися та працювати у різноманітних соціально-економічних та географічних контекстах, постійно формуючи їхній світогляд. Через 7 років TALLER вже працює з мером Боготи в одних з найбільших проектах міста.

 

Джуліан Рестрепо

Зображення надане організаторами


Нещодавно архітектори відкрили офіс у Нідерландах. TALLER на сьогодні співпрацює з містом Богота над концептуальними проектами Environmental Circuit ‒ ініціатива спрямована на відкриття доступу до екологічної інфраструктури міста. Також бюро займається розробкою понад 100 кілометрів трас, які з’єднують місто з півночі на південь, дозволяючи громадськості насолоджуватися цією природною та культурною спадщиною.


На початку 2019 року планується завершення проекту нового кампусу для Universidad Central спільно з локальним бюро TAB, а також закінчення нової будівлі інженерних лабораторій для Universidad Javeriana.


Вхід вільний, за реєстрацією.

 
Мова: Англійська