Команда ілюстраторів WE BAD прикрасила інтер'єр видавництва Osnovy

Команда ілюстраторів WE BAD за допомогою своїх провокативних творів оновила інтер'єр відомого українського видавництва "Основи", що успішно працює з 1992 року. Автори ідеї та ілюстрації — Лера Схемка та Макс Павлюк.

 

 

Раніше ілюстратори з команди WE BAD — Лера Схемка, Макс Павлюк та Ihor Cash — вже співпрацювати з видавництвом, реалізувавши низку успішних проектів. Це, передусім, ілюстрації до книг "Кайдашева сім'я" та "Місто". Ідея оформити стіни видавництва сміливим розпиисом зародилася на вечірці з нагоди виходу книги "Тигролови" (ілюстратор — Денис Темний). Тоді група WE BAD вперше по-новому поглянула на інтер'єр офісу.

 

 

"Це одні з моїх улюблених ілюстраторів України, — коментує директорка видавництва Дана Павличко. — Вони відчувають наш панкушний стиль і я вже давно зрозуміла, що вони мають розмалювати наш офіс. Тепер кожен, хто до нас приходить, одразу відчуває нашу душу та любов до ілюстрації..."

 


 

Завдяки ініціативі WE BAD стіни видавництва сповнилися хуліганами та хуліганками, на футболках яких можна прочитати цитати українських письменників. Фрази, написані різними мовами, підкреслюють, що класична література може звучати сучасно та стильно. Оздоблюючи інтер'єр офісу, ілюстратори обіграли хуліганський, у позитивному значенні цього слова, імідж компанії, що не боїться реалізовувати сміливі актуальні проекти, зберігаючи вірність найважливішому принципу — якості.