КОНКУРС: "Інститут миру" шукає новий "образ миру"

Триває прийом заявок на всеукраїнський молодіжний конкурс творчості «Образ Миру». Проект ініційований громадською організацією «Інститут миру» за підтримки Галереї РА і вітчизняних та іноземних партнерів.

 

 

Конкурс покликаний поширити ідеї пацифізму серед юнацтва та сприяти висловленню молодим поколінням власного бачення миру та світу без війн і насильства. Ініціатори проекту вважають, що оригінальний підхід та свіжий погляд соціально активної молоді на питання миру необхідні для його щонайшвидшого та ефективного вирішення. Адже саме від рішень сучасного покоління залежить майбутнє світу, у якому ми живемо.

 

Тому організатори конкурсу закликають креативну молодь віком 14-25 років висловлювати свою позицію шляхом створення мистецьких об’єктів на тему миру. З цією метою авторам найкреативніших робіт буде забезпечено фінансове заохочення. Окрім цього, на базі кращих мистецьких творів буде проведено виставку в "Галереї РА".

 

Повну інформацію про проект, Положення про конкурс та форму заявки на участь шукайте на сайті організатора. Необхідні деталі можна уточнити за наведеними нижче телефонами.

 

Контакти: 
095 655 66 57
063 316 04 21
044 454 12 20

 

Початок прийому заявок учасників: 11 жовтня 2016 року

 

Дедлайн: 5 січня 2017 року