Конкурсу "А4, Кулькова ручка" виповнюється 10 років!

Цього тижня у київській Карась Галереї відкриється виставка, присвячена 10-річчю проекту «А4, Кулькова ручка»! Особливість проекту полягає в його форматі, адже для створення конкурсних робіт учасникам необхідно обмежитися аркушем офісного паперу А4 (вертикальної орієнтації) та одноколірною кульковою ручкою. Кожен конкурс завершується виставкою відібраних редакційною радою робіт та презентацією каталогу творів з минулорічної експозиції. Зауважимо, що долучатися до проекту запрошені всі охочі, як аматори, так і професійні митці. Прийом творів на цьогорічний конкурс завершується завтра, 21 грудня 2016 року. Відкриття виставки відбудеться 22 грудня о 19:00.

 

Нижче наводимо приурочений до ювілею конкурсу лист-звернення команди галереї та її засновника Євгена Карася.

 

Фото: Фейсбук-сторінка конкурсу «А4, Кулькова ручка»


Дорогі автори, колеги, друзі! 


Ця дата невпинно насувається! Проекту «А4, Кулькова ручка» от-от виповниться 10 років! 
Цього року нам доведеться святкувати свій перший серйозний ювілей. За ці десять років ми виросли від невеликої виставки втаємничених у проект авторів, у масштабну міжнародну виставку, про яку знають і за якою слідкують як в Україні, так і за її кордонами. Коло авторів нашого проекту вже понад півтисячі митців! А ще є ціла армія шанувальників, що налічує, мабуть, із десяток тисяч по всій планеті. 

Головне, що проект за ці роки не тільки не втратив актуальності, а навпаки виріс у своїх масштабах, отримав нові форми та сенси. З нами разом творять не тільки художники, але й архітектори, письменники, поети, математики, композитори, модельєри і навіть медики! 


Отже, ми запрошуємо всіх небайдужих долучитися своїми малюнками до нової виставки, що присвячена десятиріччю нашого проекту, зробити цікавим та естетично насиченим ювілейний показ проекту і звичайно запросити до участі своїх колег та друзів. 

Детальніше ознайомитися з правилами проекту та вимогами до робіт можна за посиланням.

Роботи приймаються до 19:00, 21 грудня 2016 року:
поштою, кур’єрською доставкою, занести у
Карась Галерею.

«Карась Галерея»
Київ 04070 Андріївський узвіз 22-а

Із нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами та Вашою творчістю,
Євген Карась та команда Галереї. 

 

(Джерело: Подія конкурсу у Фейсбук)

 

Автор: Соня Уманська

Фото: Фейсбук-сторінка конкурсу «А4, Кулькова ручка»