«Кордони можливого» на ART KYIV Contemporary

 

 

Проект «The Boundaries of Possible/Кордони можливого» покажуть в рамках ART KYIV Contemporary у Мистецького Арсеналу, який проходитиме з 18 до 30 листопада 2014 року. «The Boundaries of Possible/Кордони можливого» — проект, що протиставляє полюси ментальної свідомості українців: практично-емпіричного досвіду «нового» покоління та ремінсценцій географічно-політичної доктрини «Російскої імперії».

 

Митці документально зафіксували події, що відбувалися на Майдані протягом 2013-2014 рр. (Юлія Полуніна-Бут презентує 12-ти метрову панорамну фотографію  проекту «Барикада»), ставлення сучасних українців до факту територіальної цілісності інших країн (Pazza Pennello покаже відео «Нє Наш») та реалії на території анексованого Криму (Марина Фролова поділиться з глядачами серією документальних фото з Севастополя, Україна) з рудиментами «русского мира» (Ярослав Солоп та його серія «The Plastic Mythology»).

 

Куратор проекту — Ярослав Солоп.

 

Учасники — українські митці: Pazza Pennello (відео), Марина Фролова (фото), Юлія Полуніна-Бут (фото), Ярослав Солоп (фото).