Костянтин Зоркін проілюстрував книгу-провокацію Віктора Єрофєєва "Тіло"

21 квітня у мистецькому просторі D12 (м. Київ, вул. Десятинна,12) відбудеться презентація книги Віктора Єрофєєва "Тіло. 59 оповідань про тілесні вершини й низовини" видавництва Art Huss та відкриття персональної висавки творів Костянтина Зоркіна, який створив ілюстрації до видання. Виставка представить більше 60-ти графічних робіт. Експозиція підсилена інсталяцією та живописом.

 

Українське видання книги Віктора Єрофєєва  "Тіло. 59 оповідань про тілесні вершини й низовини"

 

До української збірки перекладів вибраних оповідань культового російського письменника Віктора Єрофєєва ввійшли 59 оповідань, об’єднаних у чотири розділи: "Тіло та люди", "Ім’я: тіло", "Тіло любові" та "Тіло і держава". З унікальною авторською інтонацією Віктор Єрофєєв розповідає про "тілесні вершини й низовини".

 

Тут і далі — ілюстрації Костянтина Зоркіна до книги "Тіло"

 

Видання містить 59 унікальних ілюстрацій, створених містичним харківським митцем Костянтином Зоркіним. Візуальне наповнення книги дозволяє сміливо відносити її до формату art-book. Арт-директор видання — Олександр Михед. Переклад здійснив відомий український письменник молодшого покоління Сашко Ушкалов.

 

Початок презентації о 19.00.

 

 

У рамках VII Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал" (17‒21 травня) очікується приїзд самого Віктора Єрофєєва на презентацію книги та спілкування із українськими читачами. Також заплановано круглий стіл "Тіло і тілесність", у рамках якого команда, що працювала над виданням, обговорить функціонування концепту "тіла" у літературі та мистецтві і перформанс Костянтина Зоркіна.

 

Фейсбук