«Краса мутації» від арт-групи DISORDER

В рамках фестивалю електронної музики STRICHKA арт-група DIS/ORDER презентує спеціальний проект – Muternal Beauty. Виставку присвячено співвідношенню понять мутації та краси. Вона розташується в галерейному просторі арт-центру Closer (м. Київ; вул. Нижньоюрківська, 31; 2-й поверх).

 

Ілюстрацію надано організаторами проекту Muternal Beauty

 

«Експозиція Muternal Beauty – це бабусин погріб, напханий одвічними консерваціями, де традиція змішалася з прийдешнім, де проходить урочиста церемонія погребіння і одночасно рейв на честь воскресіння невмирущого мутанта. Мутація та вічна краса являють нам себе як дуальність, що окреслює горизонт майбутніх форм і переображень», – повідомляють про виставку її організатори.

 

Під час фестивалю STRICHKA вхід на Muternal Beauty можливий на умовах входу на захід. З 25 до 28 травня з 16:00 до 21:00 вхід на виставку – вільний.

 

DIS/ORDER – арт-група та дизайн-студія, до основного складу якої входять Любов Малікова та Макс Побережський. DIS/ORDER працюють з численними техніками та напрямками візуальних мистецтв та дизайну. За десять років роботи над спільними та індивідуальними проектами угрупування створило низку інсталяцій, об’єктів, велику кількість графічних робіт для журналів та інших комерційних ілюстрацій, кілька незалежних серій біжутерії тощо. У даний час DIS/ORDER зосереджені на дизайні концептуальної біжутерії, новітніх матеріалах та декількох художніх проектах на теми мутації, релігії, соціальних трансформацій та технології.