Культура vs. Пропаганда: Випадок філософії
«Випадок філософії» – черговий захід із циклу публічних дискусій «Культура vs. Пропаганда» у FEDORIV Hub (м. Київ; вул. Велика Васильківська, 5), що відбудеться 11 березня о 19:00. У ньому візьмуть участь Михайло Мінаков і Вахтанг Кебуладзе. Подію модеруватиме філософ і письменник Тарас Лютий.
Чи можна вважати пропаганду контркультурним явищем? Чи протистоїть філософія пропаганді, чи вона сама містить у собі елементи пропаганди? В який спосіб обмеження викладання філософії відкриває дорогу пропаганді? Чи трансформує пропаганда сферу освіти? Ці та інші питання будуть обговорені у «Випадку філософії».
Обидва учасники дискусії вважаються одними з найбільш помітних представників молодої генерації українських філософів. Михайло Мінаков викладає сучасну західну філософію, німецьку класичну філософію, епістемологію та філософію історії у Києво-Могилянській академії. Автор трьох книжок і понад сімдесяти статей з філософії, історії, політології та культурології. Вахтанг Кебуладзе – доктор філософських наук, доцент кафедри філософії філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, співголова Українського феноменологічного товариства, член редколегії науково-теоретичного часопису «Філософська думка», перекладач з німецької та англійської мов.
«Вхідний квиток» на «Випадок філософії» – книжка із серії «100000 книг для сільських бібліотек» від Форуму видавців і Фундації Дарини Жолдак. Реєстрація – обов’язкова.
Попередня дискусія із циклу «Культура vs. Пропаганда» була присвячена культурній політиці. Її учасниками були Олесь Доній та Катерина Ботанова, а модератором – Лариса Денисенко.
Ілюстрація – з офіційної сторінки події у Facebook