Культурний центр Educatorium у Києві закривається

Після двох з половиною років існування культурний центр Educatorium по вулиці Рейтарська, 8Б, у Києві, що за цей час був простором для різноманітних мистецьких, культурних та освітніх заходів, оголосив про закриття. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сторінці закладу у Фейсбук. 

 

Фото: thekiev.city

 

"Після зміни власника орендованої будівлі нам оголосили, що сума оренди підвищується багатократно. На жаль, культурна інституція ніяк не може вижити сьогодні за таких умов. Проте ми пишаємося нашими досягненнями. «Убитий» депресивний простір нашими спільними зусиллями перетворився на одну з найяскравіших точок на культурній мапі столиці. Завдяки вам, наші дорогі друзі, художники та музиканти, глядачі та слухачі, науковці, тусовщики, активісти, ми створили абсолютно унікальне середовище — ковчег Едукаторіум", — йдеться в публікації.

 

Команда Educatorium зауважує, що прощатися не планує та вже шукає нове приміщення для продовження своєї діяльності, і додає, що буде вдячна за будь-яку корисну інформацію щодо довгострокової оренди або продажу приміщення.