Кураторка з Лондона розповість про творчість Аніша Капура в Одесі

Лондонський університет мистецтв (University of the Arts London) і його представник в Україні DonStream Education Group у співпраці з галереєю Invogue (м. Одеса, вул. Катерининська, 25) запрошують на лекцію Венді Андерсон "Sound Sculpture" (англ. "глибока скульптура").

 

Лекція "Sound Sculpture" заснована і створена на базі наукової роботи Венді Андерсон, присвяченої творчості випускника Chelsea College of Arts і всесвітньо відомого скульптора Аніша Капура.

 

"Хмарні ворота" — американська державна скульптура британського художника і скульптора Аніша Капура, розташована в Міленіум-парку в м.Чикаго. Відкрито у 2006 році


В усій творчості Аніша Капура взаємопов'язані невловимі речі — звук, резонуючий в тілі глядача при наближенні до скульптур, темрява і світло, монохром і яскравість, глибина і простота. Чому він використовує і пов'язує воду і нержавіючу сталь, дзеркальні поверхні і яскраві кольори — і як його неймовірні роботи психологічно впливають на світовідчуття глядача — ці та інші питання будуть порушені в лекції Венді Андерсон.


Учасники лекції зможуть не тільки поповнити свій професійний арсенал новими знаннями, але і поглянути на дизайн інтер'єру по-іншому. Ви зможете по-новому поглянути на те, як генеруються ідеї і нові, сучасні підходи в області модного дизайну, малюнка та ілюстрації. Лекція дозволить в новому ракурсі поглянути на відомі концепції дизайну і відкрити для себе його нові грані в сучасному мистецтві.


Лекція буде цікава всім, хто пов'язаний з архітектурою, інтер'єрним і просторовим дизайном. Вона розрахована як на професіоналів, так і на всіх, хто цікавиться мистецтвом і дизайном.


Венді Андерсон (Wendy Anderson) — художниця, куратор Лондонського університету мистецтв (UAL) директор з міжнародного розвитку коледжів Челсі, Кембервел і Вімблдон (Chelsea College of Arts; Camberwell College of Arts, Wimbledon College of Arts) Лондонського Університету Мистецтв (University of the Arts London). Теми, в яких вона працює: ідентичність, сучасні технології, навколишнє середовище, сучасні тренди в просторовому і інтер'єрного дизайну.


Участь безкоштовна за обов'язкової попередньої реєстрації.
Кількість місць обмежена.

 

Коли: 29 травня, 18.30


Фейсбук

 

* * *

Сер Аніш Капур (англ. Anish Kapoor, народ. 12 березня 1954 року, Бомбей) — британсько-індійський скульптор, член групи "Нова британська скульптура", лауреат Премії Тернера. Лицар-бакалавр, командор ордена Британської імперії, член Королівської академії мистецтв (RA). Один з найвпливовіших митців свого покоління.


Лондонський університет мистецтв (UAL) — найбільший в Європі університет, входить в топ 6 кращих університетів світу, провідний ВНЗ у своїй сфері в Великобританії. Серед його випускників - сотні видатних людей в світі мистецтва, кіно, моди, дизайну - Колін Ферт, Аніш Капур, Джон Гальяно, Олександр Маккуїн, Пол Сміт, Стелла Маккартні, Джарвіс Кокер, Вів'єн Вествуд, Beck, Пірс Броснан, PJ Harvey, Хуссейн Чалаян, Пол Хакслі, Тім Рот і багато інших.