Kyiv Art Week оголошує повну програму фестивалю

З 18 до 27 травня в Києві пройде третій міжнародний фестиваль мистецтва Kyiv Art Week. В його програму входять виставки в дванадцяти художніх просторах і музеях по всьому місту, дискусійна і лекційна програми, кінопокази, живі виступи музикантів, а також масштабний п'ятиденний ярмарок творів мистецтв.

 

Офіційне відкриття Kyiv Art Week відбудеться 18 травня паралельно з презентацією відновленого фрагменту "Стіни пам'яті". Стіну довжиною понад 200 метрів на Байковому кладовищі зводили протягом 13 років, а в 1982 році вона була забетонована за розпорядженням української компартії і понад тридцять років не підлягала відновленню. На відкритті один з авторів стіни, Володимир Мельниченко, спільно з Київською міською державною адміністрацією та організаторами Kyiv Art Week запустять в хід роботу по відновленню одного з найбільш значущих меморіалів столиці.

 

Усі зображення надано організаторами

 

На наступний день, 19 травня, свої двері для презентації виставки "Воронка часу" відкриє Інститут проблем сучасного мистецтва. А всього в рамках Kyiv Art Week в музеях і художніх просторах по всьому місту буде представлено дванадцять виставок і спеціальних проектів. Серед інших в рамках виставкової програми будуть представлені роботи литовських і українських художників різних жанрів і поколінь від республіки Užupis, а також інтерактивний і відео-проект об'єднання BIRUCHIY в Комплексі "Торонто - Київ"; спецпроекти "To find and not to let go" і "After.Museum" в Київській картинної галереї та інші.

 

Повний список виставок і спецпроектів фестивалю, дати їх відкриттів, а також адреси проведення можна переглянути за посиланням.

 

 

23 травня в Комплексі "Торонто - Київ" на вул. Великий Васильківській, 100. пройде відкриття масштабного міжнародного ярмарку мистецтв Kyiv Art Fair. Подія привернула 35 галерей і інституції з України, Грузії, Німеччини, Данії, Польщі та Великобританії. На ярмарку кожна з них представить свої найцікавіші роботи, тим самим перетворивши простір в одну величезну галерею площею понад 5000 кв. м. У день відкриття запланована музична лайв-програма від промо-групи Groove Operator, а також світове шоу від F.A.C.E Foundation у вигляді візуальної проекції на фасад Николаевского костела.

 

Kyiv Art Fair буде діяти всі дні до 27 травня. Окрім самого ярмарку, гості зможуть відвідати лекції, концерти та дитячу програму.

 


 

Фестиваль Kyiv Art Week проводиться з ініціативи українських культурних інституцій та діячів за підтримки Київської міської державної адміністрації. Захід покликаний підвищити інтерес українців до мистецтва, а представників світової художньої сцени - до Києва як до європейського культурного бренду.

 

За новинами Kyiv Art Week можна стежити на сторінці фестивалю у Фейсбук.

 

 

Посилання та інша корисна інформація:


Ярмарок Kyiv Art Fair: Комплекс "Торонто-Київ" вул. Велика Васильківська, 100

Вхід на ярмарок 24‒27 травня: 50 грн.

23 травня планується вечірка-відкриття в окремим входом. Детальніше

 

Сайт Kyiv Art Week

Зустріч Kyiv Art Fair

Фейсбук Kyiv Art Week

Локація (Комплекс "Торонто-Київ")