Легендарне агентство талантів виведе художників із галерей

Компанія United Talent Agency (Нью-Йорк, США) оголосила плани щодо співпраці з художниками. Восени агентство відкрило арт-відділ, який очолила Аллес Томсон (Allese Thomson) – колишня редакторка видання «Artforum».

 

UTA працюватиме із візуальними митцями поза галерейними майданчиками. Зокрема, компанія надаватиме художникам підтримку в технологічних проектах, які вони створюватимуть у співпраці з такими відомими компаніями в IT- та хай-тек сферах, як Nasa, Sony, Samsung, Apple, Pixar тощо. «Проекти поза галереями можуть приносити суттєвий дохід просто зараз. Але цього не відбувається», – стверджує Томсон. – «Між великими корпораціями та художниками немає нікого. Повинен бути посередник, який зробив би цю справу». Ініціатива стане логічним продовженням програми агентства «Експерименти в мистецтві та технологіях», яку воно розпочало ще в 1960-х.

 

Учасники програми «Експерименти в мистецтві та технологіях» (1960 рр.)

 

Із 1991 року United Talent Agency надає підтримку людям творчих професій зі сфери літератури, кіно, музики і цифрових мистецтв. Серед іменитих клієнтів UTA – Каньє Вест, Мерайя Керрі, Джонні Депп, Анджеліна Джолі, Джоель та Ітан Коени та ін.

 

Джерело: theartnewspaper.com