Прийом заявок для участі у ленд-арт фестивалі

Ленд-арт фестиваль «Весняний вітер. Нова земля», який розочнеться 31 травня у Києві, оголошує про початок прийому заявок для участі у конкурсному відборі проектів.


Категорії: ленд-арт об'єкти, інсталяції в ландшафті, перформанс. Цього року буде можливість підключення деяких об'єктів до електроживлення, а також транспортування на місце. Заявки приймаються до 30 травня.

Організатори не обмежубть учасників темою, оскільки вважають, що саме місце проведення - піщані дюни, болота, озеро, дерева та кущі, обрамлені висотними новобудовами, що видніються вдалині, і є темою. Основні критерії відбору робіт - ідея, втілення і доречність. Вітер чекає! Заявки надсилати за адресою ks.malykh [@] gmail.com. В заявці необхідно коротко описати ідею, матеріали та прикріпити ескіз (опціонально).

 

«Вітер» - фестиваль , який вже 18 років збирає художників з усієї країни, художників, здатних своїми об'єктами, інсталяціями та перформансами гармонійно звучати в природному ландшафті. Рік тому Фестиваль перебрався в нове місце і знайшов другу частину своєї назви, - Нова земля. Вода, пісок, земля, дерева - стали для одних учасників інструментами і матеріалом , для інших - фоном і середовищем.