Леся Хоменко втратить тіло в розширеному «Сloser»

4 листопада о 19:00 Леся Хоменко презентує нову виставку «Ступ». Її відкриття відбудеться в розширеному виставковому просторі арт-центру «Closer» (м. Київ; вул. Нижньоюрківська, 31).

 

 

Леся Хоменко – співзасновниця групи Р.Е.П. і кураторського об'єднання ХУДРАДА. Художниця програмно працює з живописом, переосмислюючи досвід, отриманий в Київській Академії мистецтв.  Широкій публіці роботи Лесі відомі переважно за низкою серій «Дивокрай», «Дачні мадонни», «Гіганти». Крім гострих тем, роботи авторки завжди порушують питання про місце картини в інформаційному та культурному полі.

 

Леся Хоменко повернулася до живопису після тривалої перерви, пов’язаної з подіями на Майдані і початком війни. Протягом двох років вона досліджувала слабкість і вразливість художньої мови в медійному просторі. Тепер художниця повернулася до роботи, пов’язаної  з деконструкцією фігуративу і, власне, тіла картини. «Якщо на початку 2013 року тему втрати цілісності людського тіла я бачила як порушення загальноприйнятих норм, то після досвіду війни, фізичної деконструкції життя, моя робота набула нового змісту», – розповідає вона.

 

Проект «Ступ» можна подивитися до 21 листопада. Вхід на виставку – вільний.