«Liquid city»: безкоштовна художня школа від Культурного Проекту

Культурний Проект оголосив конкурс на безкоштовне навчання у Новій художній школі «Liquid city». Участь у школі – безкоштовна, за умови успішного проходження конкурсного відбору.

 

Ілюстрацію до курсу надано Культурним Проектом

 

Цього року Культурний  Проект відбере 15 учасників з різних міст України для проходження тижневого інтенсиву (13-18 липня) з дослідження міста, горизонтів свого творчого мислення та створення власноруч мистецтва нових медіа.

 
Програма Нової художньої школи «Liquid city» передбачає:

 

Креативне дослідження: збір та аналіз даних за обраною темою, обрання теми відповідно до відчуття, переконань та поглядів, виокремлення найактуальніших тенденцій, проблемних зон, знаходження парадоксів, досвід візуалізації результатів аналізу та стислої презентації.

 

Створення аудіовізуальних інсталяцій: робота з комп’ютерними програмами, що дозволяють створювати генеративне мистецтво, в якому візуальний образ генерується звуком і навпаки. Такі інсталяції частіше за все є інтерактивними і дозволяють глядачам впливати на візуальне формування арт-об’єкту.

 

Курування арт-виставки: група студентів Літньої школи НХШ матиме можливість створити концепцію своєї фінальної виставки: скомбінувати фінальні проекти у цілісне художнє висловлювання, написати кураторський текст, провести кураторську екскурсію на відкритті, запросити журналістів на відкриття.

 

Монтаж арт-об’єкту: розміщення відеопроекції у просторі, поєднання відеопроекцій з реальними арт-об’єктами, навички створення та дотримання при монтажі технічного райдеру.  

 

Робота у команді: ефективна комунікація у стислих часових умовах з новими людьми, вміння концентрувати свої зусилля на чіткий результат.

 

Учасники школи дізнаються, як: створювати аудіовізуальну цифрову інсталяцію; змонтувати та організовувати художню виставку; написати кураторську концепцію; ефективно працювати у новій команді в стислі терміни; мислити творчо та поза рамками.  

 

Для участі в Новій художній школі «Liquid city» потрібно зареєстуватися на сайті, заповнивши анкету учасника до 5 липня включно.


Результати конкурсного відбору будуть опубліковані на сайті Культурного Проекту та його facebook-сторінці 9 липня 2015 року. Витрати, пов’язані з проживанням у Києві та харчуванням, учасники відшкодовують самостійно.