ЛНАМ покаже твори учасників Програми студентської мобільності

З 2 березня в галереї Львівської національної академії мистецтв проходитиме виставка творчих робіт студентів Академії, що взяли участь у Програмі студентської мобільності.

 


 

Протягом останніх шести років, на підставі двосторонніх Угод про міжнародну співпрацю та програми "Erasmus+",  студенти ЛНАМ мали змогу впродовж одного семестру навчатися в партнерських мистецьких навчальних закладах Польщі, Вірменії, Фінляндії, а саме в Академії мистецтв у Варшаві, Академії мистецтв імені Яна Матейка у Кракові, Академії мистецтв у Гданську, Академії мистецтв імені В.Стшемінського у Лодзі, Академії мистецтв імені Є.Гепперта у Вроцлаві, Університеті мистецтв у Познані, Єреванській державній академії мистецтв та Сатакунта-Університеті прикладних наук (Фінляндія).

 

 

Участь у виставці взяли 17 студентів, які навчались у партнерських ВНЗ протягом останніх трьох років. Виставка презентує проекти та творчі роботи цих студентів у різних жанрах, виконані під час навчання за кордоном,  а також нові мистецькі задуми.