Львівська галерея ST∙H Gallery візьме участь в арт-ярмарку KÖLNER LISTE

19‒22 квітня галерея ST∙H Gallery візьме участь у арт-ярмарку KÖLNER LISTE (Кельн, Німеччина).

 

Це вже вдруге галерея представить українських художників на міжнародному ринку. У вересні 2017 року з проектом “Untitled” Сергія Гая ST∙H Gallery експонувалась на Berliner Liste (Берлін).

 

Усі зображення надано галереєю


Паралельно з найстарішим арт-ярмарком світу Art Cologne, уже п’ятий рік поспіль  KÖLNER LISTE відкриється щоб надихнути та зацікавити як нових, так і досвідчених колекціонерів. Ярмарок покаже широкий спектр сучасного мистецтва, адже прагне стати однією із найцікавіших художніх подій у Німеччині.

 

Окрім галерейного сектору на ярмарку загальна площа якого становитиме більш як 4000 м2 буде сектор присвячений фотографії та урбан арту, які реалізовано запрошеними кураторами.

 

 

Галерея представить творчість двох українських художників:

 

Сергія Гая який живе і працює у Львові, проте його творчість відома далеко за межами міста і навіть країни. Полотна митця експонують на виставках у США, Швейцарії, Німеччині, Польщі та Великій Британії.

 

Володимира Богуславського — учасника численних міжнародних виставок, масштабних презентацій вітчизняного мистецтва в України та світі. Твори знаходяться в музейних зібраннях України та закордонних приватних колекціях.