Людина vs. Реальність: «Метанойя» Віктора Сидоренка у Львові

23 червня о 17:00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відкривається «Метанойя» – нова виставка Віктора Сидоренка. Її головна тема – метаморфози людини в умовах мінливої реальності та відповідь на її виклики.

 

 

«Метанойя» – це натяк на те, що за межами ratio суб'єкт перестає бути самодостатнім зі своїми уявленнями про себе самого і про навколишній світ. Коли домагання його розуму обмежує щось, що виходить за межі його пізнання. І стає аж до тактильності відчутно, що пізнання – не єдиний спосіб взаємодії з дійсністю. Концептуальне рішення проекту показує творчість Віктора Сидоренка такою, що не тільки відповідає на виклик часу, демонструючи гостроту моменту, а й перетворюється на певний метанаратив, який виявляє деякі універсальні антропологічні константи і пропонує бачення того, що відбувається з людиною в умовах мінливої реальності.

 

 

«Історія про персонажа, який із самого початку шукає свою вразливість, і, знаходячи її, поступово набуває власного обличчя. Його шлях – це рух до себе, до своєї ідентичності. До правди у стосунках з довкіллям, до правди, яка виходить за межі патернів суб'єктивності і минулих соціальних настанов», – так проект характеризуют його організатори.

 

Виставка триватиме до 1 серпня.