Малюнок до “Вінні-Пуха” став найдорожчою проданою ілюстрацією

Малюнок з «Вінні-Пуха» став найдорожчою книжковою ілюстрацією, будь-коли проданою на торгах, у результаті продажів на аукціоні Sotheby's в Лондоні, де його вартість сягнула 570 тис. доларів. Автор малюнку «Мапа Стоакрового лісу» ‒ англійський художник Ернест Шепард, який створив ілюстрації для відомої серії творів для дітей А.А. Мілна.

 

Ернест Шепард. Мапа Стоакрового лісу

artnet.com


«Я підозрюю, що немає жодної дитини, яка б одразу не впізнала цю чудову картину "Мапа Стоакрового лісу". Це перший малюнок, який ви зустрічаєте в книзі та наочний посібник для всього світу Вінні-Пуха», ‒ сказав Філіп В. Еррінгтон, очільник відділу друкованих книг і рукописів Sotheby's.


Карта, у якій представлені Пух і його друзі, а також усі їхні улюблені місця, вперше з'явилася на торцях оригінальної книги 1926 року. Вона включає в себе дитячі помилки, і примітку про те, що карта була «Намальована мною і містером Шепардом». Коли Дісней адаптував дві історії Пуха в короткий анімаційний фільм «Вінні-Пух і Медове дерево» у 1966 році, карта послугувала джерелом натхнення для його вступної частини.

 

Джерело: artnet.com