Медіа-художників запрошують на воркшоп у Франківську

30 листопада та 1 грудня в Івано-Франківську триватиме проект «vvvvWorkshop». Він присвячений створенню графічної анімації і зацікавить всіх, хто працює з інтерактивним візуальним артом. Ведучий заходу – відомий медіа-артист Антон Лапов (Макаревич).

 

 

Воркшоп присвячено знайомству з інтерфейсом програми vvvv та введеню в основи візуального програмування. Головний акцент буде зроблено на простих та доступних методах створення анімації. Після засвоєння базових принципів створення комп’ютерної графіки у реальному часі будуть показані шляхи творчого застосування здобутих знань: аудіореактивна візуалізація/віджеїнг, мепінг у приміщенні, інтерактивна інсталяція, створення принтів тощо.

 

Антон Лапов (Макаревич) народився у Луганську, а нині живе та працює в Києві. Художник, медіа-дослідник та незалежний куратор. Координатор арт-кластеру R+N+D, співробітник DzygaMediaLab, організатор низки подій в царині експериментальної музики, медіа-арту та музеології. Активний учасник освітніх ініціатив у сфері мистецтва нових медіа - розробник оригінальних курсів з генеративної графіки та саунд-дизайна. З 2015 року викладає в Школі Візуальних Комунікацій (м. Київ).

 

 

Зареєструватися на «vvvvWorkshop» можна за посиланням.

 

Джерело: сторінка проекту в Facebook