Чеська медіа-мисткиня розповість про свої творчі методи протистояння ЗМІ

29 листопада о 19.00 фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує artist talk медіа-художниці з Праги Юліани Гошлової (Juliana Höschlová).

 

Юліана Гошлова. Фото: artalk.cz

Юліана є випускницею празької Академії образотворчих мистецтв. Учасниця багатьох виставок та художніх проектів. Її роботи останніх років в основному ґрунтуються на критиці засобів масової інформації та реклами. Перемальовуючи, зменшуючи та трансформуючи ілюстрації та фотографії новин, вона створює величезні чорно-білі колажі. Це дзеркало всіх медіа-платформ (особливо інтернету), де новини про трагедії сусідують із рекламою нового автомобіля чи одягу. Проте для Юліани це не лише метод боротьби з щоденними атаками ЗМІ, а й спосіб зберігання історично важливих моментів та подій.


Наразі Юліана Гошлова працює над некомерційним проектом Візит (Návštěva), у межах якого розглядає відео-арт з точки зору його критичного потенціалу та передумов до взаємодії. Одна з цілей перебування Юліани в Україні — налагодження контактів із українськими відеомитцями для подальшого показу їхніх робіт у Чехії, Угорщині та Тайвані.

Юліана Гошлова — учасниця резидентської програми фонду ІЗОЛЯЦІЯ. Її приїзд став можливим завдяки співпраці з A.I.R. Futura : artists in residence program (Прага) та підтримці Чеського центру в Києві.

Подія пройде у креативній спільноті IZONE за адресою: вулиця Набережно-Лугова, 8, четвертий поверх. 

Вхід вільний.