Микола Перемишлєв зруйнує стіни в «М17»

25 вересня о 19:00 Центр Сучасного Мистецтва «М17» запрошує на відкриття виставки Миколи Перемишлєва – художника України, який здобув славу у 1980-х роках. У проекті «Той, хто проявляє та руйнує стіни» він говорить про бар'єри, які вибудовує для себе людство й прагнення та неспроможність їх подолати. Сюди потрапили живопис та графіка Перемишлєва, які раніше не експонувалися на вітчизняних теренах.

 

 

Власний художній стиль та колорит Микола Перемишлєв викристалізував у 80-х рр. ХХ століття. Нині його творчий доробок розпорошено Німеччиною, Аргентиною, Чехією, Польщею, Іспанією.

 

На відкритті виставки мистецтвознавець Олеся Авраменко презентує монографічний альбом-каталог за творчістю художника. «Свого часу автор зумів вивернутися з жорен тоталітарної машини з її соцреалістичним замовленням-вимогою-примусом. Як митець, він завжди був собою, не зраджував своєму таланту, плекав його, безнастанно працюючи. Опинившись на вістрі гострих перемін, політичних та мистецьких епох, – соцреалістичної та постмодерністичної, – світ власних картин митець змальовує позачасовим і позбавленим конкретних ознак місця, організує для них воістину космічний простір. Так в його роботах візуально проявлене те, як чутлива душа потерпає на шляху до гармонії, продираючись крізь дисгармонію буття…», – розповідає вона. Крім того, у рамках виставки заплановано майстер-класи Миколи Перемишлєва в художній студії «M17 Art Studio».

 

Відвідати виставку «Той, хто проявляє та руйнує стіни» можна до 4 жовтня за адресою: м. Київ; вул. Антоновича (Горького), 102-104.