Mill Hub запрошує на обговорення наново відкритої мозаїки "Вітер"

31 травня в ресторані Mill Hub (колишній ресторан "Вітряк", м. Київ, проспект Глушкова, 11) відбудеться зустріч присвячена творчості Алли Горської, та зокрема монументально-декоративній роботі "Вітер".

Мозаїчне панно "Вітер" було створене для ресторану “Вітряк” у 1968 році Аллою Горською, Віктором Зарецьким та Борисом Плаксієм, на запрошення архітекторів Галини та Анатолія Добровольських. Ала Горська є надзвичайно важливою постаттю для української культури. Досліджуючи народне мистецтво, та новітні світові художні явища, авторці вдалося синтезуватинеповторний та унікальний стиль українського стінопису.

 

Мозаїчне панно "Вітер"

Сьогодні "Вітер" — це єдина у Києві робота групи монументалістів, до якої входила Алла Горська. Протягом багатьох років мозаїка була захована за рекламними площинами. Раніше ми писали про те, що мозаїку було закрито логотипом Mill Hub, що викликало хвилю обурення в колах культурних та громадських активістів.

 

Наразі, після звернення громадськості новим керівництвом Mill Hub було оперативно відновлено оригінальний фасад споруди.

Ресторан запрошує на нове "відкриття" мозаїки "Вітер", та зустріч з родичами, колегами, дослідниками і поціновувачами творчості Али Горської.

 

Початок о 15.00.

 

Фейсбук