Mironova Gallery представила роботи 5 митців на ярмарку Art Basel Week

З 11 до 16 липня київська галерея Mironova Gallery мала нагоду представити роботи українських художників на чотирнадцятому за рахунком щорічному художньому ярмарку Volta. Volta14 проходить в рамках одного з найважливіших світових тижнів мистецтва Art Basel Week в Швейцарії, серед його учасників — 74 галереї з 28 країн.

 

Бокс Mironova Gallery на Volta Art Fair

Усі зображення надано галереєю


Цього року галерея Тетяни Миронової привезла в швейцарський Базель роботи п'яти авторів: Артема Волокітіна, Романа Михайлова, Сергія Мельниченка, Аліни Півненко та Богдана Томашевського. Всі вони яскраві представники молодого покоління художників, які встигли долучитися до історії сучасного мистецтва України. Вибір технік, з якими вони працюють, дуже широкий: традиційний живопис Антона Волокітіна, колажі у стилі поп-арт Аліни Півненко, фотографії закулісся нічного життя Китаю переможця престижної премії Leica Awards Сергія Мельниченка, онлайн гра і малюнки Романа Михайлова.

 

Читати також: Behind The Scenes: 5 историй фотографа Сергея Мельниченко

 

Фото Сергія Мельниченка із серії “Behind the scenes”


"Сучасне мистецтво за допомогою унікального творчого погляду художника і його методу осмислює реальність, підштовхує до філософських роздумів. Творчість молодих авторів нестандартна, різноманітна і цікава. Наш проект для Volta об'єднав художників, що працюють в різних стилях і техніках, але однаково гостро сприймають дійсність", — говорить Тетяна Миронова, засновниця галереї.

 

Колаж Аліни Пивненко “Ilon Mask”


Mironova gallery — одна з перших українських галерей, що регулярно демонструють сучасне українське мистецтво у світі. Починаючи з 2008 року галерея брала участь в Арт Женева, ярмарках в Нью-Йорку, Чикаго, Маямі і Базелі. Фокусуючись на творчості молодих українських художників Mironova Gallery проводить активну виставкову діяльність і тим самим сприяє популяризації українського мистецтва на світовий художній сцені.