Мистецький Арсенал навчить виготовляти Чорний квадрат

Мистецький Арсенал (м. Київ; вул. Лаврська, 12) запрошує на акцію «Український сувенір», що відбудеться 3 червня о 15:00. Художник Микола Маценко навчить відвідувачів самостійно виготовляти «Чорний квадрат» – культовий шедевр Казимира Малевича.

 

 

Захід є продовженням ініціативи «В кожну хату – по квадрату!», яку Маценко веде від 2006 року. Він «штампує» «Квадрат» і продає його по доступній ціні в місцях, «ближчих до народу».

 

«Дійсно, кожен так може. Особливо через сто років. Що, власне, я і демонструю своєю акцією і закликаю приєднуватись до неї якомога більше охочих […] Комерційно-просвітницька акція “В кожну хату – по квадрату!” – не стільки мій авторський перформанс, скільки спроба доступними мені художніми засобами посприяти позитивному сприйняттю геніальної картини нашого великого земляка серед пересічних українців», – розповідає про проект Микола Маценко.

 

Акцію «Український сувенір» приурочено до виставки «Малевич+», що розпочнеться в Мистецькому Арсеналі 9 червня. Вона відбудеться в рамках Днів Малевича у Києві.

 

Зареєструватися на подію можна тут.

 

Джерело:artarsenal.in.ua