Мистецький Арсенал об’єднає мистецтво, бізнес та інновації в новому проекті

18–20 квітня у Мистецькому Арсеналі пройде проект «Втілюючи Місію. Зазирни в Майбутнє». Дослідницький проект «Втілюючи Місію. Зазирни в Майбутнє» – це платформа для креативного діалогу між представниками бізнесу, мистецтва та інноваторами. Діалогу, що дасть можливість зазирнути за горизонт завтрашнього дня. 


Проект складається з трьох елементів.

 

- Дискусійна платформа: протягом трьох днів буде представлено доповіді і відбудуться дискусії про візії майбутнього у вимірі: мистецтво – бізнес – інновація.

 

- Інновативна платформа: майданчик інноваторів, де відвідувачі зможуть на власні очі побачити найновіші технології, що тільки починають запроваджуватися в наше повсякдення.


- Мистецька платформа: експозиція скульптур та інсталяцій, що відображають місії провідних українських компаній. В основу кожної роботи покладено дослідження структури й особливостей компаній-учасниць проекту. Арт-об’єкт стає виразником, утіленням сутності компанії.

 


Антон Логов. Інсталяція Арка для Figaro. 2016


Дослідницький проект «Втілюючи місію. Зазирни у майбутнє» – платформа для міждисциплінарної взаємодії, точка перетину професіоналів та спроба створення візії прийдешнього.


На події будуть представлені 9 робіт відомих українських митців та скульпторів: Мирослав Вайда, Микита Зігура, Антон Логов, Тарас Пантелейчук, Ліза Портнова, Артем Присяжнюк та Євгеній Чернишов/Syn Art Group. Крім цього, будуть представлені VR-версії інсталяцій Сергія Петлюка та Антона Логова з першого проекту «Втілюючи місію. Мистецтво і бізнес». 

 


Антон Логов. Інсталяція Арка для Figaro. 2016


Вхід – вільний, за наявності реєстрації.

 

Дата: 18–20 квітня

Відкриття о 18.00

Місце: Мистецький Арсеанал (вул. Лаврська, 12) 

 

Подія у Фейсбук