«Мистецький Барбакан» презентує антологію митців Майдану

Видавництво «Люта справа» презентує антологію «Мистецький Барбакан. Трикутник дев'яносто два». До неї увійшли тексти та твори художників, письменників і громадських діячів, які були учасниками творчого угрупування «Мистецький Барбакан» під час подій на Майдані в 2013-2014 рр.

 

 

«Наприкінці 2013 року він замислювався як точка збору і презентації митців всередині й навколо Майдану. Та коли революція з фази романтичної перейшла у фазу серйозного протистояння, Барбакан перетворився на повноцінний революційний об’єкт. Так художники були прийняті й асимільовані організмом Майдану, одночасно виконуючи функції “художнього осмислення” та “стояти разом і до кінця”», – повідомляють про проект організатори заходу.

 

У презентації антології візьмуть участь художники Іван Семесюк та Андрій Єрмоленко, а компанію їм складуть Артем Полежака, Руслан Горовий, Вано Крюґер, Саїд Ісмагілов, Світлана Поваляєва, Олег Коробчук, Євгенія Чуприна, Олег Шинкаренко та інші учасники «Мистецького Барбакану». Вона відбудеться 6 листопада о 18:00 в Національному художньому музеї України за адресою: м. Київ; вул. Грушевського, 6.

 

Джерело: сторінка події в Facebook