«Мистецтво бачити» у Щербенко Арт Центр

28 квітня о 19:00 Щербенко Арт Центр (м. Київ; вул. Михайлівська, 22В) запрошує на відкриття групової виставки «Мистецтво бачити». В проект увійшли роботи українських художників, які поєднують в собі довершеність форми та змістовну наповненість.

 

Анна Миронова. «Герби спогадів» (фрагмент) (полотно, акрил, 2014)

 

У виставці «Мистецтво бачити» беруть участь Олександр Ройтбурд, Микола Маценко, Степан Рябченко, Назар Білик, Анатолій Твердий, Володимир Сай, Аліна Максименко, Віктор Мельничук, Анна Миронова, Ярослав Присяжнюк. Куратор – Марина Щербенко.

 

«Мистецтво бачити, помічати, зчитувати образи – те, що приносить новий досвід, переживання, знання. Простір мистецтва – сповнений візуальною інформацією. Важливо тільки не лише дивитися, а, й звичайно ж, бачити. Цей магічний процес знайомства з твором мистецтва – складний, вимогливий. Але в той же час він зачаровує і винагороджується. Споглядати, перейматися, аналізувати – в цьому і полягає мистецтво бачити. Так само, як читач є водночас і автором книги, створюючи свої власні смисли, пропускаючи прочитане через фільтри власного суб'єктивного досвіду, так і глядач, який стоїть перед предметом мистецтва, має свій власний шлях пізнання роботи, і, нарівні з автором, є її творцем», – повідомляють організатори виставки.

 

Виставка «Мистецтво бачити» триває в Щербенко Арт Центр з 29 квітня до 23 травня. Відвідати її можна з понеділка до суботи з 10:00 до 20:00. Вхід – вільний.