Мистецтво на обмін у «Безкінечному проекті»

«Безкінечний проект» – нова виставка Михаіла Алєксєєнко, що стартує в Малій галереї Мистецького Арсеналу 23 червня о 18:00.

 

Ілюстрація до «Безкінечного проекту»

 

У проекті глядач зможе обміняти будь-яку роботу на столі, поклавши замість неї свій витвір мистецтва. Критеріїв обміну не існує: це може бути принесена або створена на місці картина, об’єкт, навіть підписана автором запальничка, тобто – те, на що вистачить фантазії. Фото кожної нової роботи експонуватиметься на стіні поряд з роботою, на яку її обміняли, а сам витвір залишається на столі і також може бути виміняний вже іншим відвідувачем галереї.

 

«Мета проекту – зблизити глядача та художника, показати, що кожен може бути власником витвору мистецтва та експонуватися в галереї», – повідомляють організатори виставки Михаіла Алєксєєнка. – «Іншим аспектом проекту є дослідження власне обміну. Важливо простежити, які саме “витвори” будуть обмінені, що домінуватиме – плоскість, форми чи змісти. Приведе цей проект до створення нових витворів чи зведеться до обміну порожніми білими аркушами чи сміттям?».

 

«Безкінечний проект» Михаіла Алєксєєнка триватиме до 2 серпня.

 

Нагадуємо, що у 2013 р. Михайл Алєксєєнко взяв участь у груповій виставці молодих художників «ЙОД Раздаёт».