Мисткиня прогуляється в стилі «психо-аудіо»

Художниця Аліса Олева представить перформанс за мотивами своїх психо-географічних аудіо-прогулянок. Це відбудеться 2 грудня в галереї «Артсвіт» (м. Дніпропетровськ; вул. Артема, 4-а).

 

Аліса Олева під час перформансу

 

В основі перформансу Олевої лежить взаємодія з містом. Спеціально для проекту художниця має намір провести два тижня в Дніпропетровську.

 

Організатори – про проект:

 

«Використання жанру прогулянки як художньої стратегії пропонує альтернативні погляди і підходи до такої звичної дії, як переміщення містом. Аліса використовує метод інструкцій, щоб спровокувати в учасниках нові ідеї, ініціювати дискусії, дати простір уяві. Роботи художниці – це завжди реакція на місце, вона виростає з міського середовища і взаємодії з людьми. Для створення своїх проектів Аліса використовує фотографію, звук, відео та інші форми документації».

 

Аліса Олева народилася в 1989 році в Москві, живе та працює в Лондоні. Брала участь у фестивалях і виставкових проектах різних міст: Лондон, Берлін, Зальцбург, Белград, Стокгольм, Москва та Уфа. Сьогодні вона працює спільно з Деббі Кент (Debbie Kent) в проекті «Заселення» і перебуває на річній резиденції в просторі Hackney Central (Лондон).