Митці дадуть визначення корупції в конкурсі «Стоп цензурі!»

До 30 квітня триває прийом робіт на 4-й Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни». Цьогоріч його тему сформульовано як «Корупція – це…».

 

 

Роботи на конкурс приймаються в п’ятьох категоріях: зображення, текст, вірш, лозунг, мультимедіа. Участь у ньому може взяти кожен незалежно від віку, освіти та громадянства. Подати роботи можна чотирма мовами: українською, кримськотатарською, англійською, російською.

 

Переможців конкурсу визначатимуть три журі: журі експертів, інтернет-користувачів та спеціальне журі. До складу журі експертів увійшли: Алім Алієв, співзасновник «Крим SOS», медіа-консультант; Микола Гончаров, дизайнер; Аліса Ложкіна, головна редакторка Art Ukraine; Наталія Синепупова, дизайнерка, Школа візуальних комунікацій; Наталія Соколенко, журналістка, «Громадське радіо»; Анастасія Станко, журналістка, Hromadske.tv; Владислав Троїцький, режисер, продюсер, засновник ГОГОЛЬFEST. До спеціального журі увійшли представники організацій з протидії корупції та журналісти-розслідувачі: Дмитро Гнап, журналіст, програма «Слідство.інфо»; Олексій Хмара, виконавчий директор Transparency International Україна; Тетяна Пеклун, членкиня правління Центру протидії корупції; Наталя Седлецька, журналістка, програма «Схеми».

 

У дні конкурсу відбудуться також дискусії та майстер-класи з арт-активізму. Після оголошення рішення журі найкращі роботи експонуватимуться в Києві та регіонах України.

 

Джерело: сторінка конкурсу в Facebook