Міжнародний дослідницький проект хоче знати, що ви думаєте про мистецтво

 

Sharing Perspectives це міжнародний дослідницький проект, розроблений із метою дослідити вплив мистецтва на людей, спільноти та світ. Проект спонукає представників різного віку, фаху та досвіду поділитися думкою щодо ролі мистецтва, взявши участь у спеціально розробленому опитуванні. Дослідження також включатиме серії інтерв’ю, воркшопи та інші заходи із метою представити в кінцевому результаті добірку отриманих даних та аналіз зібраної інформації.

 

 

Опитування доступне на сайті проекту Sharing Perspectives та є відкритим для кожного. Зібрані відповіді будуть використані для огляду ролі мистецтва сьогодні та будуть представлені у різних форматах, таких як подкасти, сайт, виставка.

 

Взяти участь в опитуванні (мова — англійська).

 

Опитування містить питання з декількома варіантами відповідей та такі, що передбачають відповіді довільного характеру. Процес є неоцінюваним, заохочує чесні відповіді та розглядає всі відповіді як дійсні. Анкета може бути заповнена анонімно.

 

Проект Sharing Perspectives є результатом співпраці Flux Factory (Нью-Йорк), Нью-Йоркської Фундації Мистецтв (NYFA) та Центру кураторської освіти Node (Берлін).

 

Метью Квік (Matthew Quick). "Коронація Слави" ("Crowning Glory")

 

Додаткова інформація:

 

З 1994 року Flux Factory (Нью-Йорк) пропонує неформальну, куровану художниками, колективну  програмy резиденцій, в центрі якої спільнота креативних діячів, таких як художники, організатори, працівники освітнього сектору, куратори, архітектори, дизайнери та музиканти.

 

Заснована в 1971 році як незалежна організація, що працює з художниками з усієї країни, Нью-Йоркська Фундація Мистецтв (NYFA)  дає можливість розвитку молодим художникам та мистецьким організаціям різних напрямків у їх творчій кар’єрі та професійній/організаційній діяльності.  У 2009 році спектр діяльності фундації був розширений не тільки по  США, а й на міжнародному рівні.

 

Центр кураторської освіти Node, організація, що фокусується на двох аспектах діяльності дослідження та освіта у сфері сучасного мистецтва, була заснована в Берліні у 2011 році. Так, центр працює у двох напрямках: дослідницькому  в рамках якого команда зосереджується на експериментальних підходах до мистецтва, що мають важливий вплив на те, як ми думаємо, почуваємо та пізнаємо світ навколо, та освітньому, що передбачає динамічну програму онлайн-курсів, за допомогою яких Node націлений ділитися практичним досвідом, який може бути не завжди доступним у локальних контекстах кураторів.