«Мої гори»: відомий кераміст Юрій Мусатов представить новий проект

19 грудня о 19.00 Shcherbenko Art Centre (м. Київ, вул. Михайлівська, 22В) представить проект «Мої гори» відомого українського скульптора Юрія Мусатова.

 

У проекті «Мої гори» Юрій Мусатов розмірковує над виявленням глибоких зв’язків між людиною та природою, крізь призму власного досвіду.

 

Усі зображення надано організаторами

 

«В цій роботі я хочу підсумувати власні досягнення, які асоціюю з підкоренням вершин. Кількість гір відповідає кількості років, тому разом вони утворюють гірський хребет, як сукупність знань, умінь, здобутих протягом життя. Рельєф земної поверхні є результатом постійної боротьби внутрішніх і зовнішніх факторів, тому його не можна розглядати як застиглу форму, а лише як зафіксовану мить динамічного процесу. В цій послідовній зміні я бачу певну аналогію з динамікою нашого життя», — говорить митець.

 


36 керамічних робіт, що увійшли до проекту «Мої гори», створювались починаючи з весни 2016 року, а останні — в межах перебування Юрія Мусатова у резиденції Ceramic Creative Center в Південній Кореї.

 

«Роботи Юрія Мусатова — це окремий всесвіт. Скульптури з глибинною та навіть космічною ідеєю є набутком світової керамічної спадщини, де Україна, завдяки таким авторам як Мусатов, посідає почесне місце», — зазначає Юлія Островська, директорка Sky Art Foundation.

 

Побачити виставку можна буде до 27 січня 2018 року.