Музей декоративного мистецтва презентує містичні фантазії та художнє скло

29 січня в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва презентують одразу два нових проекти. А саме – альбом про українське художнє скло та виставку черкаського кераміста Івана Фізера.

 

Альбом «Художнє скло України ХVІ–ХІХ століть із колекції Національного музею українського народного декоративного мистецтва» є одним із видань серії «Українське народне мистецтво», що виходить за підтримки «Фундації української мистецької книги». Він репрезентує регіони найбільшого поширення склоробства в Україні: Волинь, Чернігівщину, Київщину, Слобожанщину, Галичину та Буковину. Початок презентації книги – о 15:00.

 

 

А о 17:00 в НМУНДМ розпочнеться виставка «Містичні фантазії Івана Фізера». Це перша експозиція молодого кераміста, який продовжує спадкову традицію Заслуженого художника України Івана Васильовича Фізера. В експозиції виставки представлено понад 30 скульптурних робіт, об’єднаних фантазійним світосприйняттям автора, роздумами про життя та містичним відчуттям сьогодення. Подивитися на твори можна до 27 лютого.

 

Робота Івана Фізера

 

Ці та інші події в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва можна відвідати за адресою: м. Київ; вул. Лаврська, 9.